Strona główna » Aktualności » Bawmy się razem - cykl zajęć dla dzieci i rodziców

Aktualności

Bawmy się razem – cykl zajęć dla dzieci i rodziców

 

Od września  Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na cykl zajęć zatytułowanych „Bawmy się razem – cykl zajęć dla dzieci i rodziców”. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca przed spektaklami w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem, które w placówce kultury odbywają się już od kilku lat.

 

– Z racji dużego zainteresowania, jakim cieszą się od lat Rodzinne Spotkania z Teatrem, postanowiliśmy jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę skierowaną do rodzin. Zajęcia mają na celu integrację poprzez wspólną zabawę, edukację i radość ze wspólnego przebywania – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

 

Co miesiąc do przeprowadzania zabaw z najmłodszymi WCK zaprasza lokalne firmy zajmujące się działalnością edukacyjną i artystyczną dla dzieci. W tym sezonie od września cykl rozpocznie się  warsztatami fotograficznymi, które poprowadzi Adriana Kozielska - plastyk, fotograf, animator działań twórczych, prowadząca firmę FotografDzieciom.pl., która zajmuje się organizacją warsztatów fotograficznych i plastycznych dla dzieci i młodzieży. Uczy przez zabawę i podpowiada, w jaki sposób wykorzystywać zrobione fotografie. Inspiruje, uczy tego, co przydatne. Podczas warsztatów, które odbędą się 24 września o godzinie 15:00, dzieci wykonają rekwizyty do sesji i będą mogły spróbować zrobić zdjęcia w mobilnym studio fotograficznym. To okazja, by czas wolny spędzić rodzinnie i kreatywnie. Po warsztatach o godzinie 16:00 w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem zostanie zaprezentowany spektakl „Plastusiowy pamiętnik”.

Zapisy na zajęcia prowadzi Izabela Sobota - Dział Projektów i Animacji Kulturalnej, Wodzisławskie Centrum Kultury tel. 32 455 48 55, iza.s@wck.wodzislaw.pl

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive