Strona główna » Zespoły WCK "ARA" » Big Bang - grupa bębniarska

Zespoły WCK "ARA"

GRUPA BĘBNIARSKA BIG BANG

 

Zajęcia chwilowo zawieszone. Zainteresowanych prosimy o kontakt (32)4554855.

 

karta członkowska (kliknij i pobierz)

 

Jeśli masz w domu dziecko lub nastolatka, którego rozpiera energia, u którego przejawia się muzyczna pasja i ma poczucie rytmu w tych zajęciach z pewnością się zakocha! Pod okiem instrutora grupa nauczy się grać na bębnach z całego świata. Prócz grupy dziecięcej i młodzieżowej zapraszamy również osoby dorosłe, które chciałaby grać na perkusjonaliach i tych, którzy szukają sposobu na odstresowanie się po całym dniu w pracy:)

 

Afrykańskie djemby, kubańskie conga i bongosy, arabskie tharabuki, perkusja oraz wiele innych to te instrumenty, z którymi można się zmierzyć podczas warsztatów bębniarskich BIG BANG w WCK.

Zapraszamy do zapisania się do grup:

  • I GRUPA MŁODSZA / RODZINNA - piątki godz. 16:00
  • II GRUPA STARSZA - piątki godz. 17:00

 

Grupa I jest jednocześnie nazywana przez nas grupą rodzinną. Można podczas zajęć muzykować razem z dzieckiem zamiast czekać na niego pod salą. Wspólnie spędzony czas na muzykowaniu to idealny sposób na zabawę ze swoimi pociechami. 

- Zauważyliśmy, że wielu rodziców czy dziadków czeka na swoje dzieci pod salą, aż skończą się zajęcia. Pomyśleliśmy, dlaczego nie mogliby pomuzykować razem, spędzając czas w sposób kreatywny i twórczy? - zauważa Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Tak właśnie powstała idea powstania grupy rodzinnej, zajęć wspólnych dla dzieci i dorosłych, których nie ma nigdzie w pobliżu. 


Cena za warsztaty bębniarskie: 30 zł na miesiąc (dzieci), 50 zł na miesiąc (dorośli), 50 zł na miesiąc (opłata rodzinna dorosły+dziecko)


W przypadku warsztatów bębniarskich nie trzeba mieć własnego instrumentu. 

Zapisy u instruktora w godzinach zajęć. 

Prowadzący Andrzej Żydek - muzyk, instruktor 10 grup bębniarskich, pedagog z dziesięcioletnim stażem pracy. Współpracował z marokańskim zespołem Chigaga, kenijskim Marimba Trio. Jego grupy koncertowały wspólnie z Krzysztofem Ścierańskim, Bernardem Maseli, Nippy Noyą oraz wieloma innymi. 

 

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive