Strona główna » Aktualności » Dodatkowy Koncert Wiedeński w WCK

Aktualności

Dodatkowy Koncert Wiedeński w WCK

 

W odpowiedzi na duże zainteresowanie Koncertem Wiedeńskim Johanna Straussa, Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na dodatkowy spektakl 20 stycznia 2018 roku o godz. 16:00. Bilety są już w sprzedaży.

 

WCK proponuje dodatkowy koncert „Johann Strauss Gala”. W związku z tym to niezwykłe widowiskowo odbędzie się dwukrotnie: o godz. 16:00 i 18:00. Koncert Wiedeński to podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia. Na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO, soliści oraz balet. Znamienite kompozycje w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO oraz kunszt wokalny solistów lwowskiej sceny, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki. Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią. Całość złoży się na wyjątkowe widowisko, którego nie sposób przegapić.

 

 

- Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu mieszkańców zdecydowaliśmy się na dodatkowy koncert. Już myślimy o kolejnych tego typu wydarzeniach w przyszłym roku - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Bilety w cenie 70 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive