Strona główna » Aktualności » Dziecko lasu w premierowej odsłonie

Aktualności

„Dziecko lasu” w premierowej odsłonie

 

Teatr Tańca Memento zaprasza na premierę najnowszego spektaklu pt. "Dziecko Lasu" do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Premiera odbędzie się w sobotę, 2 czerwca o 17:00.

 

Każdy człowiek jest indywidualną, różniącą się od innych jednostką. Mamy inny wygląd, zainteresowania, inne spojrzenie na świat. Inne nie znaczy jednak gorsze. I takie przesłanie będą chcieli przekazać publiczności najmłodsi tancerze Memento.

Mimo, iż taniec będzie odgrywał w tym widowisku kluczową rolę, nie zabraknie w nim bajecznej scenografii i strojów, a muzyka nada całości niesamowitą ekspresję.

 

 

 

- Spektakle taneczne Teatru Tańca Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury wyróżniają się swoim charakterem na tle innych wydarzeń scenicznych. Jestem przekonany, że również najnowszy spektakl przygotowany przez najmłodszych tancerzy zespołu wywoła u publiczności wiele dobrych emocji – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Reżyserią i choreografią zajęły się Małgorzata Karwot, Agnieszka Wizner. Za światła odpowiada: Radek Bujok. Spektakl udźwiękowił: Sebastian Załęski. Scenografię i rekwizyty stworzyli Aleksander Wilkus i Andrzej Grzesik.

W spektaklu wystąpią: Julia i Małgosia Zielińska, Franek i Hania Sosna, Maria i Magdalena Wizner, Malwina i Nadia Rumpel, Magda Chwołka, Karolina Chalewska, Bartek Macionczyk, Zuzia Czarny, Julia Hoszek, Jan Komasiński, Liliana Kowol, Jessica Orzechowska, Marcelina Smyczek, Laura Tomaszewska.

 

Bilety w cenie 10 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W czwartki w godzinach 8:00-13:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży.

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive