Strona główna » Repertuar imprez » Festiwal Weselny - 21 stycznia

Repertuar imprez

Festiwal Weselny – Targi Ślubne w Wodzisławskim Centrum Kultury

 

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na czwartą edycję Festiwalu Weselnego, który odbędzie się w niedzielę, 21 stycznia 2018 r. w godzinach od 14:00 do 18:00. Imprezę poprowadzą: aktorka Izabela Kapiasová oraz Tomasz Ciba.

 

Jak co roku, podczas Festiwalu lokalne firmy prezentować będą swoją działalność i asortyment ściśle związany z tematyką ślubną. W tegorocznej edycji imprezy udział zapowiedzieli również wystawcy z Republiki Czeskiej, przez co wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a każdy z uczestników weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Jak wiadomo, ślub to duże wyzwanie organizacyjne. Trzeba pamiętać o wszystkim, począwszy od wyboru sali, skończywszy na ślubnych dekoracjach. Propozycja WCK z pewnością pomoże  przyszłym małżonkom w zapoznaniu się z aktualną ofertą branży ślubnej oraz w zorientowaniu
w najnowszych trendach.

 

 

 

W programie Festiwalu znajdą się m.in pokazy sukien ślubnych i bielizny ślubnej, animacje dla dzieci, występy zespołów muzycznych oraz grup tanecznych. Nie zabraknie również degustacji
i bogatej oferty gastronomicznej, usług multimedialnych, niespodzianek oraz konkursów
z nagrodami.  

- Targi Ślubne organizowane w Wodzisławskim Centrum Kultury stały się rozpoznawalną imprezą o dobrej marce. Jestem przekonany, że atrakcje zaplanowane na kolejną, czwartą już edycję Festiwalu, będą atrakcyjne zarówno dla uczestników jak i samych wystawców – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Imprezę poprowadzi znana z popularnych seriali telewizyjnych aktorka Izabela Kapiasová
- Aldonka z „Przepisu na życie“ oraz Maryla z „M jak Miłość”. Towarzyszyć jej będzie Tomasz Ciba.

Wystawców chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z Marzeną Krzewiną
z Kwiaciarni Kwiaty Styl - współorganizatora wydarzenia (tel. +48 500 098 778, e-mail: marzena-krzewina@wp.pl).

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ
Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Modny Ślub.


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive