Strona główna » Aktualności » "Hiszpańska Mucha" w WCK

Aktualności

 

„Hiszpańska Mucha” w WCK

 

Jazz, angielski humor, beret z Harods'a i kulisy rewiowego teatru. To wszystko w przezabawnej komedii omyłek „Hiszpańska Mucha”. Spektakl w reżyserii Jakuba Przebindowskiego będziemy mogli zobaczyć w niedzielę, 15 kwietnia na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury. 

 

Przenieśmy się w czasie… Londyn, lata 30-te XX wieku, reżyser teatralny Arthur Spender przygotowuje oszałamiającą rewię, w której ma wystąpić Nora Wallins - gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera. Brak funduszy skłania go do znajomości z tajemniczym przedsiębiorcą - Harrym Jo, który zgadza się na pomoc, jednak pod pewnymi warunkami. Powoduje to lawinę przezabawnych i zaskakujących zwrotów akcji, z tytułową „Hiszpańską Muchą” w tle.

 

- Doborowa obsada, mistrzowska gra aktorska i porywająca fabuła będą gwarancją dobrze spędzonego czasu w WCK - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Na wodzisławskiej scenie pojawi się plejada polskich gwiazd: Anna Korcz, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska, Dorota Zięciowska. Kostiumy dla aktorów przygotował jeden z najlepszych polskich projektantów – Tomasz Ossoliński, a scenografia utrzymana w stylu brytyjskiego Art Deco będzie gwarancją niezapomnianych wrażeń i doskonałej zabawy. 

 

„Hiszpańska Mucha” – 15 kwietnia (niedziela), godz. 18:00 – Wodzisławskie Centrum Kultury

 

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.

 

Bilety w cenie 80 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W czwartki w godzinach 8:00-13:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży.

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive