Strona główna » Aktualności » Kabaret Młodych Panów ponownie rozbawi Wodzisław Śląski

Aktualności

Kabaret Młodych Panów ponownie rozbawi Wodzisław Śląski

 

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w 6 września. Zobaczymy ich w nowym programie pt. "Bogowie".

Wodzisławska publiczność już nie raz miała okazję doskonale bawić się w towarzystwie Kabaretu Młodych Panów. Tym razem grupa kabaretowa na scenie Wodzisławskiego Centrum zaprezentuje zaskakujący i skutecznie rozweselający spektakl "Bogowie", który będziemy mieli okazję zobaczyć w środę, 6 września br. o godzinach 17:30 i 20:30.

 

 

- Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile "bogiem" własnego życia - zachęcają wciąż Młodzi Panowie.

Wobec takiej rekomendacji nie sposób przejść obojętnie! Czy będzie śmiesznie? Czy będzie nieszablonowo? W końcu, czy będzie bosko? Bez zastanowienia odpowiedzieć możemy sobie, że tak. Dlatego warto wygospodarować sobie czas i spędzić go w Wodzisławskim Centrum Kultury z Kabaretem Młodych Panów w roli głównej.

- Marcowy występ kabaretu w Wodzisławskim Centrum Kultury cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W dwa tygodnie rozeszły się bilety na cztery występy, dlatego też zaprosiliśmy artystów ponownie. Kabaret Młodych Panów jest gwarancją dobrej zabawy i wydarzeniem z najwyższej kabaretowej półki – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

 

Bilety w cenie 60 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 8:00-12:00. W środę kasa nieczynna. W weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.
W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive