Strona główna » Zespoły WCK "ARA" » Kreatywna Kraina Malucha

Zespoły WCK "ARA"

KREATYWNA KRAINA MALUCHA

 

ZAPISY TELEFONICZNE (32)455 48 55, pierwsze zajęcia: 5 października, godz. 15:00, sala baletowa, dzieci 2-3 lat

karta członkowska (kliknij i pobierz)

 

Zajęcia działają w Wodzisławskim Centrum Kultury z powodzeniem od 2011 roku. Adresowana jest do maluchów w wieku 2-3 lat i odbywa się cyklicznie. Spotkania organizowane są co tydzień. Zajęcia prowadzi instruktorka Izabela Sobota.

 

Kreatywna Kraina stawia na wszechstronny rozwój dziecka, na naukę przez zabawę. Dba o umacnianie więzi rodzinnych, dlatego też do uczestnictwa w zajęciach zachęca rodziców, opiekunów. Ponadto propaguje zdrowy styl życia, uczy tolerancji i pracy w grupie od najmłodszych lat.

 

Koszt miesięczny zajęć to 40 zł.

 

Izabela Sobota- od wielu lat zawodowo związana z Wodzisławskim Centrum Kultury, gdzie zajmuje się upowszechnianiem kultury i edukacją kulturalną. Inicjatorka licznych działań interdyscyplinarnych, imprez środowiskowych typu festyny rodzinne, projektów akcji edukacyjnych przygotowanych przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży m.in. Rodzina razem się trzyma, Bawmy się razem- cykl zajęć dla dzieci i rodziców, Ale!Babki- warsztaty artystyczne w babskim gronie. Założycielka i prowadząca Kreatywną Krainę Malucha.

 

 

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive