Strona główna » Zespoły WCK "ARA" » Lekcje gry na pianinie

Zespoły WCK "ARA"

 INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA PIANINIE

 

 

NABÓR: 13 i 20 września, godz. 16:00, dzieci od 7 lat, młodzież, dorośli

karta członkowska (kliknij i pobierz)

 


Wszystkich chętnych, dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy na indywidualne lekcje gry pianinie. Zajęcia prowadzi Hanna Rodzoń. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach popołudniowych. Termin poszczególnych lekcji umawia się bezpośrednio z instruktorem. Prócz praktycznych lekcji gry na instrumencie w ramach warsztatu prowadzone są grupowe zajęcia teoretyczne. Istnieje również możliwość pobierania prywatnych lekcji śpiewu.

 

Koszt: 35 zł/godz. lekcje instrumentu; 25 zł/ pół godz. lekcji instrumentu dla maluchów,  10 zł/ godz. zajęcia teoretyczne w grupie

 

ZMIENNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

poniedziałek: 14:30-16:00

wtorek: 14:30 - 19:30

środa: 15:40 - 16:40

 

 

NOTKA O PROWADZĄCEJ:

Hanna Rodzoń pracowała w PSM I i II stopnia w Rybniku jako nauczyciel gry na fortepianie. Studiowała na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Wychowania Muzycznego. W trakcie studiów prowadziła amatorski zespół wokalno-instrumentalny Arka w Wodzisławiu Śląskim. Udzielała również prywatnych lekcji w zakresie gry na fortepianie, emisji głosu, kształcenia słuchu, harmonii m.in. przygotowując z pozytywnym skutkiem dzieci i młodzież do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych i na Akademię Muzyczną. W roku szkolnym 2010/2011 była nauczycielem fortepianu i teorii w Centrum Kulturalno-Oświatowym w Rydułtowach,a w roku szkolnym 2012/2013 uczyła sztuki gry na fortepianie w PSM I stopnia w Wodzisławiu Śl. Obecnie studiuje grę na fortepianie na w/w uczelni.

 

Zapisy u instruktora na zajęciach. 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive