Strona główna » Aktualności » Mężczyzna idealny w WCK

Aktualności

Mężczyzna idealny w WCK

 

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl „Mężczyzna idealny”, który odbędzie się 18 lutego 2018 roku o godzinie 16:00 w WCK. Komedia opowiada o losach sławnego showmana telewizyjnego, który przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic.

 

Placówka odbiega jednak od innych tego typu miejsc. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, a jego najbliższa współpracowniczka, doktor psychiatrii i bio-genetyki, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pierwszy egzemplarz zawiera jednak wiele wad, zamierza go zatem udoskonalić poprzez rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Wybór na dawcę osobowości dla mężczyzny idealnego pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki, gdyż zdaje sobie sprawę z zagrożenia, jakie niesie za sobą ta metoda. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy w przezabawnej komedii, w której znajdziemy elementy romansu, spisku i terapii śmiechem.

 

 

Obsada: Adrianna Biedrzyńska, Jerzy Kawalec, Artur Dziurman, Andrzej Zaborski.

 

- Spektakle proponowane wodzisławskiej publiczności przez WCK cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jestem przekonany, że i tym razem nasza oferta spotka się z pozytywnym odbiorem – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Bilety w cenie 80 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive