Strona główna » Aktualności » Miraż trzeci w Europie

Aktualności

Miraż trzeci w Europie

 

Zespół Taneczny Miraż działający w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Jazz Dance w Pradze. Zawody odbyły się 6 czerwca.

 

W kwietniu, nagrodzona choreografia pt. „Footloose” zachwyciła jury na Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX, które przyznało tancerkom pierwsze miejsce. Tym razem Miraż zmierzył się z czołówką europejskich zespołów tanecznych i stanął na podium.

Grupę juniorek trenują Ryszard Kozłowski, Lenka Krcova, Klaudia Czapka, Marcin Kost i Dominika Pławna.

 

 

- To kolejny, międzynarodowy sukces Zespołu Tanecznego Miraż z Wodzisławskiego Centrum Kultury. Gratuluję zwycięzcom i wszystkim osobom, które mają swój wkład w osiąganiu tak wspaniałych wyników naszego zespołu. Życzę kolejnych zwycięstw! – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

 

 

Nagrodzone choreografie, będzie można już 24 czerwca br., w sobotę, na 25. Jubileuszowym Koncercie Mirażu w Wodzisławskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 15 zł są do nabycia w kasie WCK lub za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Zespół planuje dwa koncerty, o godz. 15:00 i 18:00.

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive