Strona główna » Oferta dla szkół » Muzyka i zabawa audycja umuzykalniająca dla szkół

Oferta dla szkół

„Muzyka i zabawa” – audycja umuzykalniająca dla szkół.

 

Programowi audycji „Muzyka i zabawa” przyświeca idea: z muzyką przez świat. Podczas koncertu publiczność usłyszy największe hity muzyki rozrywkowej i jazzowej w wykonaniu muzyków Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej. Ponadto w programie nastąpi prezentacja poszczególnych instrumentów takich jak: instrumenty smyczkowe, dęte oraz perkusyjne. Wszystko utrzymane w lekkiej i przyjemnej formule, przystępnej dla młodego słuchacza.

 

Program trwa 1 godzinę. W ramach audycji odbędzie się interakcja ze słuchaczami a dzieci będą miały możliwość spróbowania swoich sił w grze na poszczególnych instrumentach.

Cena: 6 zł/ osoba

Minimalna ilość uczestników: 340 osób (pełna sala widowiskowa)

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa to grupa założona w 2011 r., która z powodzeniem podbija serca publiczności. Każdy z ich występów to niesamowite doznania słuchowe. Kierownikiem artystycznym sekcji jest Marek Sobota

 

Aby wziąć udział w audycji należy zgłosić się do Wodzisławskiego Centrum Kultury telefonicznie (32) 455 48 55 lub mailowo iza.s@wck.wodzislaw.pl. Termin audycji ustala się indywidualnie. 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive