Strona główna » Aktualności » Ruszył Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy

Aktualności

Ruszył Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy

 

W środę 6 grudnia rozpoczął się inspirujący, koncertowy i pełen atrakcji Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy. Jarmark potrwa do 22 grudnia na rynku.

 

Okazjonalne ozdoby, a także przysmaki to tylko niektóre z licznych propozycji, w jakie zaopatrzone są umiejscowione pod zadaszeniem stoiska. Z przedświątecznych zakupów skorzystać można będzie codziennie od 10:00 do 17:30.

Mikołajki, koncerty kolęd, Zimowa Wioska Smerfów a także Festiwal Moczki to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na pierwszy tydzień jarmarku. W dniu otwarcia w środę, 6 grudnia nie lada gratka czekała na najmłodszych. Miasto odwiedził Mikołaj, był też spektakl "Mikołajowe marzenia do spełnienia".

Na scenie pojawią się także artyści. W sobotę, 9 grudnia będziemy mieli okazję usłyszeć Olę Leśniewicz, wokalistkę, która podbiła serca widzów programu The Voice of Poland. Ponadto w niedzielę, 10 grudnia na scenie pojawi się Alexander Martinez, zdobywca III miejsca w drugiej edycji "Mam Talent".

Świątecznych rarytasów skosztujemy ponownie podczas organizowanego w sobotę, 9 grudnia Festiwalu Moczki. Na najmłodszych czeka Zimowa Wioska Smerfów, wesołe animacje, a także Fabryka Mikołaja. Wizyta na jarmarku będzie okazją do odwiedzenia Poczty Świątecznej i wysłania listu z prośbą o prezenty.

 

Szczegółowy program Jarmarku znajduje się na stronie www.wodzislaw-slaski.pl oraz www.wck.wodzislaw.pl

 

Wydarzenie dla Miasta Wodzisławia Śląskiego organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury.

 

 

 

6-17 XII

Poczta Świąteczna – w domku na rynku dzieci mogą wysyłać listy z prośbami o prezenty. Trzy najładniejsze listy zostaną nagrodzone. Wręczenie nagród nastąpi 17 grudnia około godz. 18:00 (w dniu Wigilii dla Mieszkańców).

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive