Strona główna » Aktualności » Siostry Wajs&STONOGA w WCK

Aktualności

Siostry Wajs&STONOGA w WCK 

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza w sobotę, 3 czerwca br. o godz. 16.00
na koncert w wykonaniu Sióstr Wajs i zespołu tanecznego Stonoga w ramach piątej edycji wydarzenia "Rodzina razem się trzyma" 

Siostry Agnieszka i Patrycja zaśpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Będzie to godzina dobrej zabawy, tańca z zakręconą stonogą oraz wesołych piosenek, które dzieci będą nucić długo po zakończonym koncercie. To muzyczne widowisko pełne figli, uśmiechu i radości zachwyci wszystkich. Zespół taneczny Stonoga, towarzyszący Siostrom Wajs zachęci do wspólnej zabawy i wciągnie do tańca zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów.

 

 

Siostry Wajs & Stonoga to również tytuł autorskiej płyty na której znajdują się utwory dla najmłodszych. Płyta została nominowana do nagród muzycznych FRYDERYKI 2016
w kategorii „Muzyczny Debiut Roku”. Chwytliwe aranżacje, ciepłe wokale i gra aktorska to główne atuty albumu łączącego walory rozrywkowe jak i edukacyjne.

Spotkanie z Siostrami Wajs i Stonogą warsztaty, stoiska tematyczne, porady specjalistów, seans filmowy  to tylko niektóre z działań zaplanowanych w ramach wydarzenia pn. „Rodzina razem się trzyma”.

Wodzisławskie Centrum Kultury po raz kolejny proponuje ciekawe wydarzenie artystyczno-rozrywkowe kierowane do rodzin, wpisując się w program regionalnych obchodów
X Metropolitalnego Święta Rodziny - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

 

Film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=P0ynVrR3nw4

Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży biletomaniawck.pl. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive