Strona główna » Aktualności » SPIN zatańczył w Wodzisławskim Centrum Kultury

Aktualności

SPIN zatańczył w Wodzisławskim Centrum Kultury

 

Premierowe choreografie, nagrodzone układy taneczne, piękne stroje i gorące rytmy - tak wyglądało "Showtime" w wykonaniu Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN w Wodzisławskim Centrum Kultury.

 

Tancerze klubu działającego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA zaprezentowali się przed publicznością 4 czerwca. Podczas koncertu widzowie zobaczyli najnowsze choreografie formacji przygotowane głównie przez doświadczoną instruktorkę Elżbietę Lasocką oraz Jakuba Żurka i Sebastiana Lasockiego, trenerów młodszych grup. Taneczne show dopełniały popisy wokalne zaproszonych gości, jak i występ zespołu TRINE.

Na "Showtime" złożył się też układy, dzięki którym SPIN w sezonie artystycznym 2016/2017 zdobył m.in. złoty, dwa srebrne i brązowy medal na ogólnopolskich zawodach.

Wszystko to złożyło się na energiczne, zmysłowe, barwne i brawurowe widowisko, które tancerze zafundowali publiczności, a ta w zamian nagrodziła ich gromkimi brawami. Koncert był zwieńczeniem całorocznej, pełnej sukcesów pracy zespołu z WCK.

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive