Strona główna » Aktualności » Oktoberfest Wodzisław Śląski trwa

Aktualności

Trwa Oktoberfest Wodzisław Śląski 2017

Po raz trzeci bawimy się na wodzisławskim rynku podczas Oktoberfest Wodzisław Śląski 2017. W tym roku impreza nawiązująca do bawarskiego święta trwa od 16 do 24 września.


Taka wyjątkowa okazja, by móc skosztować oryginalnych przysmaków, w tym golonki po bawarsku oraz oryginalnego piwa Oktoberfest, specjalnie warzonego na Oktoberfest w Monachium, zdarza się tylko raz do roku. Dodatkowo koncerty na żywo, wiele ciekawych konkursów z nagrodami, jakie czekają na uczestników imprezy pod namiotem Oktoberfest są gwarancją wybornej zabawy.

 Dziewięciodniowe wydarzenie rozpoczęło się w sobotę, 16 września o godzinie 12:00 efektowną sceną przywozu i wyładowania beczek, którą zaprezentował Teatr Wodzisławskiej Ulicy. Zaś o godzinie 17:00 tradycyjnie już pierwszą beczkę odszpuntował prezydent miasta. Później na scenie pojawiły się kapele. Muzyka w bawarskim stylu, w urozmaiconej formie, towarzyszyć będzie uczestnikom Oktoberfest Wodzisław Śląski 2017 każdego dnia.

Wyjątkowa atmosfera, doborowe towarzystwo, specjały kuchni bawarskiej i złoty trunek, jakiego nie skosztujemy nigdzie indziej to wystarczająca zachęta do tego, by wziąć udział w imprezie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zainteresowani mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji miejsc siedzących. Szczegółowe informacje znajdują się na www.oktoberfestwodzislaw.pl

Partnerami wydarzenia są: Miasto Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury, Piwiarnia Warka Wodzisław Śląski, Paulaner, Brackie Pils, Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW”, Printy Poland, Tomaszny, Handlobud, Bruk, Capek, Elektryk Hurt, ZPRB Artur Marcinek, Atex-Instal, Pol-Eko, Ren-Car, Damatic, Prevac, Agro Wodzisław.


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive